Articles

Pięciu młodych wrestlerów broni tytułów mistrzowskich IKWF

(Youth1 Wrestling) €“ Illinois Kids Wrestling Federation zorganizowało swoje coroczne Mistrzostwa stanowe w weekend w
W
. Ponad 800 wrestlerów z całego stanu rywalizowało z nadzieją na zdobycie głównej nagrody. Ikwfchampionship rotator
pięciu zapaśników, 79-funtowy Michael McGee, 89-funtowy Anthony Madrigal, 95-funtowy Jason Renteria, 108-funtowy Austin o€™Connor i 147-funtowy Jack Jessen, każdy obronił swoje Mistrzostwa stanowe IKWF 2012.
mistrzem drużynowym został Martinez Fox Valley Elite, który wyprzedził Harvey Twisters Wrestling Club i Force Wrestling Club.
Poniżej prezentujemy wyniki Dywizji seniorów.
74-funtowy
Joshua Fiegel z Crystal Lake Wizards zdobył mistrzostwo 74-funtowe decyzją 7-3 nad Joe Ruffino z St.Charles East Wrestling Club. Zwycięzcą nagrody pocieszenia został Austin Rudsinski z Lincoln Way Wrestling Club, który pokonał Shawna Sparcino z Southside Stallions 8-3.
79-funtowe
79-funtowe mistrzostwo zostało przyznane Michaelowi McGee Z Force WC, który ustanowił doskonały rekord 4-0. McGee, który obronił mistrzostwo stanu IKWF 2012, pokonał Joeya Melendez z Izzy Style School of Wrestling w walce o tytuł i pokonał go przez fall W 4:20. Hassan Johnson Z Harvey Twisters WC wygrał główną decyzją 14-2 nad Lucasem Van Poucke Z Force WC w meczu o trzecie miejsce.
84-pounds
Sean McKenna z Martinez Fox Valley Elite zdobył mistrzostwo stanu 2013, kiedy pokonał Chase Bittle z Crusaders’ Elite w 84-pound title matchu. Nagrodą pocieszenia był Peter Ogunsanya Z Harvey Twisters, który pokonał Kolbe Oâ € ™Brien z SCN Youth WC 13-1.
89 funtów
obrońcą mistrzostwa stanu IKWF 2012 był 89-funtowy Anthony Madrigal. Madrigal opublikował doskonały rekord 4-0, który zawierał zwycięstwo przez Jesień w meczu mistrzowskim nad Brandonem Ramosem z Bolingbrook Jr. Raiders w 4:20. Brązowy medal zdobył Drew McCoy ze Springfield Capitals kids WC, który pokonał Ren Dazey z Mahomet Seymour Youth WC 4-3.
95 funtów
Jason Renteria wykorzystał dogrywkę w walce o mistrzostwo w wadze 95 funtów, aby zdobyć drugie z rzędu mistrzostwo stanu IKWF. Renteria wykorzystał dogrywkę, by pokonać Nolana Bakera z XTREME WC, 4-2. Mohammed Taylor z Harvey Twisters zdobył brąz dzięki emocjonującej wygranej 3: 2 nad Jackiem Mulayem z Tinley Park Bulldogs.
101-funtowy
biorąc do domu najwyższe honory w drabince 101-funtowej był Dack Punke z Central Elite Rebels. Punke ustanowił doskonały rekord 4-0 I pokonał Yahya Thomasa z Harvey Twisters w walce o tytuł, 6-0. Mistrzostwo zdobył Jimmy McAuliffe z Tinley Park Bulldogs, gdy pokonał Beę Harrier 11-0.
108 funtów
Austin o€™Connor zdominował 108 funtów w drodze do swojego drugiego z rzędu mistrzostwa stanu IKWF. O € ™Connor dotarł do finału, gdzie pokonał Zachary ’ ego Villarreala Z Downers Grove WC przez tech-fall 17-2. Julian Blanco z Martinez Fox Valley Elite zdobył brązowy medal, zwyciężając jesienią 4:16 nad Jesse Ellisem.
115 funtów
Anthony Cheloni z SCN Youth WC zdobył mistrzostwo w wadze 115 funtów, gdy pokonał Chrisa Betancourta Z Harvey Twisters WC przez główną decyzję 8-0. Juwan Robinson z
Jr.Raiders zdobył mistrzostwo pocieszenia wygrywając 9-1 nad Andrew Wengerem z Dakoty WC.
122-funtowy
Jaime Hernandez z Martinez Fox Valley Elite zdobył mistrzostwo w wadze 122-funtowej, pokonując wicemistrza Datrelle Kozeluh z Cross Town WC 5-0. Kordell Norfleet z Harveya Twistersa zdobył brązowy medal decyzją 11-4 nad Jaylen Shaw.
mistrzostwo w wadze 130 funtów
zdobył Devin Donovan z Villa-Lombard Cougars, gdy pokonał Andrew Okayamę Z Force WC 5-3. Tyler Eggemeyer z Panther Powerhouse WC zajął trzecie miejsce ze zwycięstwem 1: 33 nad Anthony Silvą.
138-funtowy
mistrzem stanowym został Johnny Mologousis z Lions WC. Mologousis opublikował doskonały rekord 4-0, w tym decyzję 8-2 nad Trent Rakers Z Highland Bulldog WC w meczu o tytuł. Nicholas Delporte z Pitbull Wrestling Alliance zdobył consolation championship, pokonując Kyle ’ a Kalkbrennera 8-1.
147 funtów
Martinez Fox Valley Elite koronował kolejnego mistrza, kiedy Jack Jessen obronił mistrzostwo stanu IKWF 2012, kiedy pokonał Jake ’ a Lanninga Z Pontiac WC w 147-pound title matchu 3-2. Tytuł pocieszenia zdobył Rolliann Sturkey z Little Huskies WC z przewagą 15-7 nad Adrianem Cervantesem.
156 funtów
Jacob Warner z Champaign WC został mistrzem w kategorii 156 funtów, gdy pokonał Cole ’ a Batemana Z Orland Park Pioneers 11-2. Matthew Wróblewski z Martinez Fox Valley Elite zdobył brązowy medal, pokonując w dogrywce Zachary ’ ego Blasioliego.
166 funtów
zwycięzcą 166 funtów tytułu został David Riojas Z Force WC, który pokonał Zachery Nemec Z Arlington Cardinals WC decyzją 8-2. Brązowy medal zdobył Caleb Adams z West Hancock WC, pokonując 6-4 Keenith Edgar z Chicago Crusaders WC.
177 funtów
Hunter Crowley z Mahomet Seymour Youth WC zdobył mistrzostwo w wadze 177 funtów, pokonując wicemistrza Jordana Shahrikiana z Hononegah WC 3-0. Mistrzostwo pocieszenia wygrał Douglas Sheehan z Palatine Panthers WC jesienią o 5: 30 nad Stevenem Normanem z Blackhawk WC.
189 funtów
Lakeland Predators WC miał tytuł mistrzowski, gdy George Bessette przypinał Alexandra Crooka z
Broncos WC w zaledwie :27 sekund. Nathan Schultz Z West Carroll WC zdobył brązowy medal pokonując 3-2 Bretta Nyswongera z Roxana kids WC.
mistrzostwo w wadze 215 funtów
wygrał Blake Zalapi z HONONEGAH WC, gdy pokonał Joe Spivaka w meczu o tytuł 7-1. Pontiac WC, Hunter Bowles, wykorzystał przewrót 2: 16 nad Jackiem Simpsonem z Hoopeston Youth Wrestling, aby zdobyć tytuł pocieszenia.
275 funtów
Christian Beck z WW Tigers WC zdobył tytuł mistrza wagi ciężkiej, pokonując Ricky ’ ego Cantu z Western Illinois All-Stars W :18. Trzecie miejsce wywalczył John Terry z Hononegah WC, gdy pokonał Daniela Dominiaka 4-2.
aby zobaczyć pełne wyniki wydarzeń, kliknij tutaj.
dla najbardziej aktualnych wiadomości o wrestlingu młodzieżowym, „Polub” Youth1 Wrestling na Facebooku!
Śledź nas również na Twitterze: @Youth1Wrestling!